(ВИДЕО) ГОШЕВ ЗА РТС: Комунизмот пропадна затоа што беше економски промашен проект, веќе во 1970-та се гледаше крахот!

Објавено на 28.01.2020 во 11:52:02 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет