ТРАМП УСПЕА ДА СЕ СПАСИ ОД ИМПИЧМЕНТ СО ТЕСНО МНОЗИНСТВО НА ВЕРНИТЕ РЕПУБЛИКАНСКИ СЕНАТОРИ, НО ЕКСПЕРТИТЕ ВЕЛАТ ДЕКА ОВА Е ПИРОВА ПОБЕДА И ДЕСНИЧАРИТЕ ГИ ЧЕКА КАЗНА НА ИЗБОРИТЕ ГОДИНАВА!

Објавено на 05.02.2020 во 23:08:09 часот | Свет

 

 

loading...

 

Свет

Македонија