(ВИДЕО) ПРИКАЗНАТА ЗА ТОА КАКО ЦИА УКРАДЕ РУСКИ ВОЕН ХЕЛИКОПТЕР ОД АВОИО БАЗА ВО АФРИКА

Објавено на 06.02.2020 во 21:33:26 часот | Свет

 

 

loading...

 

Свет

Македонија