ДРАМА ВО СОБРАНИЕ: ПОЧНА СЕДНИЦАТА ЗА ЗАКОНОТ ЗА ЈО, ВМРОВЦИТЕ СЕ БОРАТ КАКО НА МЕЧКИН КАМЕН 1903-ТА ДА СЕ СПАСАТ ОД ЌОРКА!

Објавено на 13.02.2020 во 22:02:19 часот | Македонија

Линк до седницата на Собраниски Канал

 

 

loading...

 

Македонија

Свет