(ВИДЕО) БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: КАТИЦА НЕ БЕШЕ ДОРАСНАТА ДА ЈА ПОБЕДИ МАФИЈАТА; ВО МОМЕНТОВ СЕ ВОДИ ПОСЛЕДНА БИТКА СО МАФИЈАТА, ЌЕ ПОБЕДИ ИЛИ МАФИЈАТА ИЛИ ДРЖАВАТА!

Објавено на 13.02.2020 во 22:59:44 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет