ОЛИВЕРА ЈА НАРЕЧЕ МИЗРАХИ ТАЛИБАНКА: СИЉАНОВСКА ВЕЛЕШЕ ДЕКА НЕМА ДА БИДЕ ТАЛИБАНКА ПА ДА КРШИ УСТАВ, АМА ИЗГЛЕДА СЕ НАЈДЕ ТАЛИБАНКА!

Објавено на 16.02.2020 во 11:28:36 часот | Македонија

- Сиљановска во кампањата велеше дека нема да биде талибанка и да крши устав и да го користи старото име, но ете изгледа во ВМРО најдоа талибанка!

Оливера Трајковска на Телма.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет