(ВИДЕО) ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА МАРШИРАШЕ СО ЗАЕВ: НАРОДОТ ЖЕЛЕН ЗА ПРАВДА МАСОВНО СЕ СЛЕАЈА ПО СКОПСКИТЕ УЛИЦИ!!!

Објавено на 17.02.2020 во 19:49:08 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет