(ФОТО ГАЛЕРИЈА) НАРОДОТ Е СО СДСМ, НАРОДОТ СЕКОГАШ Е СО ПОБЕДНИЦИТЕ, БОРЦИТЕ ПРОТИВ МАФИЈАТА!

Објавено на 17.02.2020 во 22:04:06 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет