(ВИДЕО) БОМБА НА ЕФТОВ: СО ТОА ШТО ЈА ПУШТИ МИЗРАХИ ДА СЕ ГЛУПИРА, МИЦКОВСКИ ПОКАЖА ДЕКА НЕМА НАМЕРА ДА ДОЈДЕ НА ВЛАСТ ТУКУ РАБОТИ НА ТОА ДА ЈА ЗАДРЖИ ФОТЕЉАТА ВО ВМРО ДПМНЕ!

Објавено на 18.02.2020 во 21:08:29 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет