СО ПОМОШ НА ОПШТИНА ГАЗИ БАБА: По 14 години, станарите на една од зградите на улица Бапчор 8 добија лифт

Објавено на 22.02.2020 во 22:44:10 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет