ГЕОРГИЕВСКИ: Започнуваме уште една голема капитална инвестиција, изградба на канализациона мрежа во Смилковци

Објавено на 22.02.2020 во 22:51:20 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет