ВО ЦЕЛАТА ОВАА ЗБРКА И ХАОС, ЗАЕВ НАШОЛ ВРЕМЕ ДА ЧИТА КНИГИ: СЕ ПОФАЛИ ДЕКА ЈА ПРОЧИТАЛ КНИГАТА НА КОБИ БРАЈАНТ - МАМБА МЕНТАЛИТИ

Објавено на 23.02.2020 во 13:41:39 часот | Македонија

Press24: Последни три прочитани книги?

Заев: “Од Букурешт до Преспа – Сведоштва на едно време: Македонија 2008-2018“, зборник од група автори во издание на Фондацијата Отворено општесто, “Сите наши тела” од Георги Господинов и “Mamba Mentality” од Коби Брајант.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет