(ВИДЕО) ЗАЕВ МУ СЕ ПОЖАЛИ НА ЖАРЕ: Речиси секој ден ми се јавуваат директори на големи фирми и ми велат абе дојде тој човекот кој си го пратил, завршивме работа, им велам абе луге каков човек?!?!

Објавено на 23.02.2020 во 21:09:50 часот | Македонија

- Многу се злоупотребува моето име. Многу често ми се јавуваат директори на големи фирми и ми велат шефе дојде тој човекот кој си го праил, завршивме работа, им велам абе луѓе каков човек што зборите?! Многу често преваранти се преставуваат во мое име и бараат пари и услуги по фирмите, мала држава сме јас дознавам ама за жал откако ќе се случи штетата...

Зоран Заев во Еден На Еден на Канал 5.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет