(ВИДЕО) СРБИТЕ СЕ УНИКАТ НАРОД, ТРЕБА ДА СЕ ЗАШТИТАТ СО УНЕСКО: ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА НА СРПСКАТА ВЛАДА ЗА КОРОНА ВИРУС

Објавено на 27.02.2020 во 23:55:04 часот | Балкан

Линк до урнебесната прес конференција на српската влада на тема Корона Вирус.

 

 

loading...

 

Балкан

Македонија