(ВИДЕО ВО ЖИВО) МНОГУ ЛОШИ ВЕСТИ ДЕНЕСКА: ТРЕТА ЖРТВА ОД КОРОНА, 29 НОВИ ЗАРАЗЕНИ!

Објавено на 25.03.2020 во 16:08:13 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет