КИСЕЛА ВОДА ЦЕЛОСНО ДЕЗИНФИЦИРАНА, ОД ОПШТИНАТА АПЕЛИРААТ ГРАЃАНИТЕ ДА ГИ ПОЧИТУВААТ ВЛАДИНИТЕ МЕРКИ

Објавено на 25.03.2020 во 19:01:30 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет