(ВИДЕО) КОНЕЧНО СЛЕТАВМЕ: ТРЕБА ДА СМЕ ГОРДИ ШТО ГО ИМАМЕ НИКОЛА ДИМИТРОВ ЗА МИНИСТЕР ЗА НАДВОРЕШНИ, ТОЈ Е КРИСТИЈАНО РОНАЛДО ВО СВЕТОТ НА ДИПЛОМАТИЈАТА!

Објавено на 27.03.2020 во 11:00:33 часот | Македонија

Линк овде до легендарната изјава на Никола Димитров дадена пред месец време во Брисел кога пред новинарите изјави дека е време македонскиот авион да слета во Брисел, мислејќи на добивање старт на преговори.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет