ШИЛЕГОВ НЕ Е ТИП НА ЧОВЕК ШТО МОЖЕ ДА СЕДИ НА СТРАНА И ДА ГЛЕДА СЕИР: ГРАД СКОПЈЕ ДОНИРАШЕ 3000 МАСКИ НА МИНИСТЕРСТВО ЗА ЗДРАВСТВО

Објавено на 27.03.2020 во 23:47:29 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет