(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: ТЕНДЕРОТ ЗА РЕСПИРАТОРИ ЗАВРШИ, ЌЕ НАБАВИМЕ РЕСПИРАТОРИ ОД ТУРЦИЈА, ПРВИТЕ 25 ЌЕ СТИГНАТ НА 1-ВИ АПРИЛ!

Објавено на 28.03.2020 во 11:38:59 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет