(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ПЛАЖИТЕ ВО ОХРИД И СТРУГА РАБОТАТ СО ГОДИНИ НА ДИВО, БЕЗ КОНЦЕСИЈА И НЕ ПЛАЌААТ ЗАКУП НИКОМУ!!!

Објавено на 28.03.2020 во 20:21:44 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет