(ВИДЕО) ПОТРЕСНО СВЕДОШТВО: ОХРИДСКАТА БОЛНИЦА НАНЕСЕ ГОЛЕМ СРАМ НА МАКЕДОНСКОТО ЗДРАВСТВО!

Објавено на 29.03.2020 во 21:08:18 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет