(ВИДЕО ВО ЖИВО) ИСТОРИЈА СЕ СЛУЧУВА ДЕНЕСКА: Церемонија на кревање на македонското знаме пред седиштето на НАТО и обраќање на ПВРСМ Спасовски!

Објавено на 30.03.2020 во 15:04:49 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет