МИЦКОВСКИ ЈА ШОКИРАШЕ ЈАВНОСТА СО БЛЕСАВ ТЕКСТ: ЗАЕВ НАМЕРНО ЈА УНИШТИЛ МАКЕДОНСКАТА ЕКОНОМИЈА, ТАКА МУ ОДГОВАРАЛО?!?!

Објавено на 09.04.2020 во 11:33:42 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет