КАКВА ЕПСКА ПЕРВЕРЗИЈА, ВМРОВЦИТЕ НЕ СЕ НОРМАЛНИ: ЧУЛЕВ ОВИЕ ДЕНОВИ ОДИ ПО РАЗНИ КЛИНИКИ И ЈА ДЕЛИ ПОМОШТА ШТО НА ЗЕМЈАВА И ЈА ДОНИРАА УНГАРИЈА И СЛОВЕНИЈА?!?!

Објавено на 09.04.2020 во 21:41:26 часот | Македонија

Испаѓа дека Словенија и Унгарија помошта му ја дале на Чулев во МВР за он да ја дели по клиники и да се слика овие денови?!?!?!?!

ЕЈ КОЕ Е ОВА ЛУДИЛО ЧОВЕЧЕ?!?!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет