ДОБРИ ВЕСТИ ОД СВЕТОТ: БОРИС ЏОНСОН НЕ Е ВЕЌЕ НА РЕСПИРАТОР, ГОЛЕМИОТ ПРИЈАТЕЛ НА НАШАТА ЗЕМЈА, ХАВИЕР СОЛАНА ЦЕЛОСНО ОЗДРАВЕ!

Објавено на 09.04.2020 во 22:15:24 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет