(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО ВИДЕО ОД ДЕКЕМВРИ, 2019-ТА: Лабораторијата за вируси во Вухан, Кина во промотивно видео се фали дека истражува нови вируси низ пештерите на провинцијата Хубеи во Кина?!?!

Објавено на 10.04.2020 во 00:51:39 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет