(ВИДЕО) СДСМ СО ВИДЕО СПОТ ГО КАНИ МИЦКОВСКИ НА ИЗБОРИ!

Објавено на 22.05.2020 во 11:26:58 часот | Македонија

* реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Која трагедија е овој Мицковски, две години бара предвремени избори а сега бега од нив кога виде дека анкетите не се во негова полза?!?!

Најголем лузер во историјата на мак политиката, наместо да ги сврти симпатиите на јавноста пак кон ДПМНЕ тој го изгуби и тој рејтинг што го наследи.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет