НУКЛЕАРНА БОМБА ОДЕКНА ДЕНЕСКА, ВМРО ТОНЕ КАКО ТИТАНИК: ОТВОРЕНА ИСТРАГА ЗА НИКОЛОВСКИ!

Објавено на 23.05.2020 во 23:11:53 часот | Македонија

* реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Предистражната постапка се однесува на субверзивни активности за уривање на Преспанскиот договор и за перење пари кои доаѓале од една источна држава со светско влијание, а износите се во милиони евра.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет