ШОКАНТНО ОДНЕСУВАЊЕ: Полицискиот час за Рамазан Бајрам не важи во северниот дел на Скопје

Објавено на 24.05.2020 во 20:50:35 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет