(ВИДЕО) МИЦКОВСКИ НЕРВОЗЕН СО НАВРЕДИ КОН САШЕ ПОЛИТИКО: ТИ СИ ПЛАТЕНИК НА ЗАЕВИ, ПОВЕЌЕ НЕ ТИ ОДГОВАРАМ НА ПРАШАЊАТА!

Објавено на 29.06.2020 во 20:12:01 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Сепак слушнете ја сами снимката па проценете сами:

 

 

loading...

 

Македонија

Свет