(ВИДЕО) Заев и Филипче: 40 отсто повисоки плати во здравството во следните 4 години, уште повеќе вложуваме во здравствениот систем за уште подобра здравствена заштита

Објавено на 04.07.2020 во 20:06:55 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет