РАЗОРНА БОМБА НА ЕФТОВ: КАМЧЕВ КРЕВА РАЦЕ ОД МИЦКОВСКИ, НЕ ВЕРУВА ДЕКА ИМА СИЛА ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ И СЕГА МУ СЕ ДОДВОРУВА НА ЗАЕВ!!!

Објавено на 04.07.2020 во 20:49:47 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Зоки Кичеец рока бомби по наредна на Камчев со цел Мицковски да се дотепа со цел Камчев да му се додвори на Заев. Едноставно во тек е операција на пуштање низ вода на Мицковски затоа што Камчев изгуби верба во него дека има капацитет и план како да се врати ВМРО ДПМНЕ на власт! Сега Камчев наместо да му помага на Мицковски, го дотепува со разорни бомби со цел да им се додвори на Заеви за да си ја спаси кожата!

Разорна бомба на Васко Ефтов во емисијата Во Центар на Јутуб.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет