(ВИДЕО) ЦАРОВСКА ГО ЗДРОБИ МАЛИОТ МУЦУНСКИ: ВМРО-ДПМНЕ предлага намалување на минималната плата на 13.000? Мила Царовска: Ве молам да и објасните на јавноста дали предлагате намалување на минималната плата која сега изнесува 14.500?

Објавено на 07.07.2020 во 20:39:12 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Линк до ова легендарно видео, овде.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет