БОМБА НА ЗАЕВ: НЕКОИ ОД ПОЛИТИЧАРИТЕ НА ДУИ СЕ ПОЗАБЕГАНИ И ОД ГРУЕВСКИ И САШО МИЈАЛКОВ!

Објавено на 07.07.2020 во 21:35:29 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Некои од политичарите на ДУИ се однесуваат како богови, мислат дека ниту суд нешто им може, дека се над државта, позабегани и од Груевци, 18 години власт го расипува имот на луѓето, здраво е ДУИ малце да одмори во опозиција!

Заев во Утрински Брифинг на Слободна ТВ.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет