ЗОРАН ИВАНОВ : ГЛЕДАВ ТВ ДУЕЛ МИЦКОВСКИ И ЗАЕВ, ВМРО-ДПМНЕ ИМА ВРЕМЕ ДО 15-ТИ ДА ПРОБА И ДА НАЈДЕ НОВ ЛИДЕР!

Објавено на 08.07.2020 во 00:28:20 часот | Македонија

* реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер.

Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет