НОВИТЕ ЕКО АВТОБУСИ СО НУЛА ЕМИСИИ ОТРОВИ ШИБААТ НА СКОПСКИТЕ УЛИЦИ, БРАВО ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ!

Објавено на 10.07.2020 во 10:19:42 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет