ШОКАНТНА БОМБА ОДЕКНА ДЕНЕСКА: Мицкоски ги убедува 8те пратеници исклучени од ВМРО-ДПМНЕ, да не гласаат за законот за јавно обвинителство, им ветува заштита, дека повеќе нема да ги напаѓаат

Објавено на 12.07.2020 во 12:20:19 часот | Македонија

* реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет