(ВИДЕО) Заев: На 15 јули гласајте за СДСМ и сигурност, да спречиме влада на ВМРО-ДПМНЕ која носи опасност

Објавено на 12.07.2020 во 14:15:09 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет