Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

АЈДЕ ЧЕДА БРАТЕ ДРЖИ СЕ, БОРИ СЕ: Најхаризматичниот и единствен нормален српски политичар, Чеда Јовановиќ се бори за живот!

Сопругата на Чедомир Јовановиќ потврди дека тој е во лоша здравствена состојба. Јелена Јовановиќ ги отфрла обвинувањата дека сопругот не се придржувал до советите на
докторите , вели за српски ,,Блиц” и додава дека пред шест месеци сопругот едвај спасил жива глава , но дека сега е уште полошо.

Лошо е, тој страда од страшна болка, поради што прима кетанол, троодон, па дури и морфиумсо четири антибиотици. Сите негови параметри се нарушени. Иако прима флексарин неколкупати на ден, Д димерот кој е одговорен за згрутчување на крвта и предизвикува тромбоза е 12пати поголем од горната граница, ЦРП што укажува и на некои воспаленија. Неговото железо ена 39, што падна високо на 5. Тие се сомневаа на внатрешно крварење, но за среќа нема.Неговиот крвен притисок е ужасно висок и тешко е да се врати во нормала со лекови. Иако насите ни е тешко да се бориме, особено тој, вие веќе го знаете неговото легендарно „Никогаш нема да се предадеме“ – потсетува таа.

loading...

WCOStream: The Adventures of Nadja (Dub) anime episode Full online free at https://wcostream.cc paw patrol wcostream

the Garden of sinners Chapter 4: The Hollow Shrine (https://gogoanime.be/m/Pzd) Episode Full

AniWatch: The Color Eater anime episode Full online free at https://aniwatch.pro animes online

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex Episode 26

Rctech: https://www.rctech.net/forum/members/animefreakws-254290.html

Beatstars: https://www.beatstars.com/animefreakws/about