(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

БАЛКАН СИ Е БАЛКАН: Покрај нашето со Бугарите, и Србите се скараа со Црногорците за настан од 1918-та, амбасадорот на Србија во Подгорица прогласен ПЕРСОНА НОН ГРАТА

На балканот никогаш не е досадно. Покрај нашето со Бугарите кое трае веќе со месеци, вчера се скараа и Србите и Црногорците, иако и тие со месеци имаат недоразбирања, но вчера тоа кулминираше со протерувањето на српскиот амбасадор од Црна Гора по неговата изјава дека одлуката од 1918-та на собранието на Црна Гора со која се укинува независноста на Црна Гора и земјата се припојува со Србија, е ослободувачки историски чин, што многу ги налути Црногорците.

Србија реагираше на тоа со протерување на црногорскиот амбасадор од Белград, но само по 24 часа се премислија, па сега човекот ќе треба да се враќа назад.

loading...

KissAnime: Yugo The Negotiator (Dub) anime episode 13 online free at https://kissanime.mx kissanime one piece

Animepahe: WataMote: No Matter How I Look At It, It's You Guys' Fault I'm Unpopular! (Dub) anime episode 12 online free at https://animepahe.cc free anime

https://animeflix.nl hotarubi no mori e animeflix

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE

Gitlab: https://gitlab.com/animeflixnl

Tune: https://tune.pk/user/animeflixnl/about