Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ
Груби го свика Комитетот за Коридорите 8 и 10Д, се формираат преговарачките тимови
Груби го свика Комитетот за Коридорите 8 и 10Д, се формираат преговарачките тимови
Бесими: Со околу 190 милиони евра од ЕБОР ќе се финансираат Скопје-Блаце, ФЕ Осломеј 2 и ФЕ Битола
Бесими: Со околу 190 милиони евра од ЕБОР ќе се финансираат Скопје-Блаце, ФЕ Осломеј 2 и ФЕ Битола
ГОЛЕМ БРОЈ КАВАДАРЧАНИ МЕЃУ КОИ И МИТКО ЈАНЧЕВ СЕ ПОНУДИЈА ДА ДОНИРААТ КОСКЕНА СРЦЕВИНА НА МАЛИОТ МАРКО ТАШЕВ
ГОЛЕМ БРОЈ КАВАДАРЧАНИ МЕЃУ КОИ И МИТКО ЈАНЧЕВ СЕ ПОНУДИЈА ДА ДОНИРААТ КОСКЕНА СРЦЕВИНА НА МАЛИОТ МАРКО ТАШЕВ

ПРЕКРАСНА ЛОКАЦИЈА СРЕДЕ БОРОВА ШУМА ВО ТУРИСТИЧКИОТ ЦЕНТАР ЗЛАТИБОР, ПАРНА БАЊА, БАЗЕН СО СОЛЕНА ВОДА, СПА ЦЕНТАР – Прекрасна хармонија за уживање Ве очекува надвор и внaтре во Вашиот нов планински дом во 21st Century Zlatibor 🌲🌲🌲

По прошетката низ чудесните природни убавини на Златибор, освежени со чист воздух и сончева топлина, се враќате во комплексот 21st Century Zlatibor by Adora, каде се опуштате и целосно исполнувате со здравје и спокој.. Пливате во базенот со солена вода и поглед кон зелената борова шума, ги користите парната бања и сауната, хидромасажната када и арома тушевите, теретаната и комплетниот Spa & Wellness centar. 💙💚💛

Создадете си сопствено гнездо исткаено од планински хедонизам, за бегство од урбаниот стрес, што освен одмор, ќе Ви овозможи и поврат на вложените пари. 🏡
Контактирајте не во продажните салони во Скопје и Златибор.ℹ️

📱+389 78 240 229 / +381 60 42 652
📧 [email protected] [email protected]
🌐 www.21zlatibor.rs

loading...

go88 bui ba quan go88 phiên bản mới nhất nạp tiền go88 qua momo

sunwin nohu