(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава

(ВИДЕО) ДРАМА ВО ХРВАТСКА: Н1 ГО ПРЕКИНА ПРЕНОСОТ ОД ПЕТРИЊЕ КОГА ПОЖАРНИКАРИТЕ ИЗВАДИЈА МРТВО ДЕТЕ ОД РУШЕВИНИТЕ И РОДИТЕЛИТЕ ПОЧНАА ДА ВРЕСКААТ НОВИНАРКАТА МОРАШЕ ДА ГИ ЗАТНУВА УШИТЕ

Телевизијата Н1 вршеше пренос во живо од епицентарот на денешниот силен земјотрес во Хрватска, Петриње.

Но во еден момент пожарникарите извадија мртво дете од една од срушените куќи и родителите почнаа да врескаат толку силно што новинарката почна да ги затнува ушите од неможност да се слуша таа стравична сцена, режисерот го прекина линкот веднаш.

Инфомрациите се дека сите можни медицински и пожарникарски и полициски и воени сили на Хрватска се упатени кон градот Петриње за да се спасат што повеќе луѓе од под рушевините.

Во меѓувреме граѓаните на Заегреб панично го напуштаат градот и одат на отворено од страв дека ќе има нови потреси.

loading...

KissAnime gogoanime tv kissanime: DARLING in the FRANXX Episode 24

4Anime anime: The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 25