СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА

(ВИДЕО) ДРАМА ВО ХРВАТСКА: Н1 ГО ПРЕКИНА ПРЕНОСОТ ОД ПЕТРИЊЕ КОГА ПОЖАРНИКАРИТЕ ИЗВАДИЈА МРТВО ДЕТЕ ОД РУШЕВИНИТЕ И РОДИТЕЛИТЕ ПОЧНАА ДА ВРЕСКААТ НОВИНАРКАТА МОРАШЕ ДА ГИ ЗАТНУВА УШИТЕ

Телевизијата Н1 вршеше пренос во живо од епицентарот на денешниот силен земјотрес во Хрватска, Петриње.

Но во еден момент пожарникарите извадија мртво дете од една од срушените куќи и родителите почнаа да врескаат толку силно што новинарката почна да ги затнува ушите од неможност да се слуша таа стравична сцена, режисерот го прекина линкот веднаш.

Инфомрациите се дека сите можни медицински и пожарникарски и полициски и воени сили на Хрватска се упатени кон градот Петриње за да се спасат што повеќе луѓе од под рушевините.

Во меѓувреме граѓаните на Заегреб панично го напуштаат градот и одат на отворено од страв дека ќе има нови потреси.

loading...

Website https://wcostream.cc: Watch Neon Genesis Evangelion (Dub v2) (Dub) wcostream Episode 26 we bare bears wcostream

Durarara!! Specials (Dub) Episode 2

Watch Inazuma Eleven: Balance of Ares (Dub) Episode 26

AnimeKisa: Eureka Seven AO (Dub) anime episode 24 online free at https://animekisa.in watch anime dub

Animefreakwsgmail wordpress: https://animefreakwsgmail.wordpress.com/

Flipsnack: https://www.flipsnack.com/gogoanimelol/