ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста
ВОЈНИЦИТЕ ОД ШТИПСКАТА КАСАРНА МУ ГИ ДЕМОНСТРИРАА НОВИТЕ АМЕРИКАНСКИ ПУШКИ М16 НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ
ВОЈНИЦИТЕ ОД ШТИПСКАТА КАСАРНА МУ ГИ ДЕМОНСТРИРАА НОВИТЕ АМЕРИКАНСКИ ПУШКИ М16 НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ

ЗА ВАКВИТЕ ТРЕБА 100 ГОДИНИ РОБИЈА: Српската полиција упадна во домот на антиваксерката Јована Стојковиќ

Српската полиција утрово упадна во станот на претседателката на движењето „Живеам за Србија“ Јована Стојковиќ и нејзиниот сопруг поради, како што е наведено во судската одлука, ширење на страв и паника.

Јована Стојковиќ важи за еден од најгласните противници на вакцинирањето во Србија, кажа дека полицијата ѝ упаднала во станот зашто се залага за слобода на избор при вакцинирањето на децата.

Српските медиуми истакнуваат дека Стојковиќ е политичарка и психијатарка која среде пандемијата на коронавирусот продолжува јавно да ги изнесува своите ставови кои се спротивни на официјалните препораки и мислењето на струката.

Инаку, по налог на српското министерство за внатрешни работи, на Јована Стојковиќ одземена и е и нејзината фејсбук-фан страна, каде имаше илјадници следбеници. „Оваа страница е одземена по налог на посебното обвинителство за борба против високотехнолошки криминал“, стои во објавата што осамна на фејсбук-страната „Движење за Србија – Д-р Јована Стојковиќ“

извор: Слободен печат

loading...

Watch anime online for free at AnimeFLV watch animes

Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai. (Dub) Episode 12

Iria: Zeiram The Animation Episode 6

Website https://animefreak.ws: Watch Beyblade V-Force animefreak Episode 51 anime freaks website

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/animeflixnl

Gogoanimebe contently: https://gogoanimebe.contently.com/