(ВИДЕО) ОСМАНИ ДЕТАЛНО ИМ ГО ПРЕСТАВИ МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕДЛОГ НА НОВИНАРИТЕ
(ВИДЕО) ОСМАНИ ДЕТАЛНО ИМ ГО ПРЕСТАВИ МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕДЛОГ НА НОВИНАРИТЕ
ВМРО-НП: Овој предлог е најдобар досега, престанете да правите драми и трагедии
ВМРО-НП: Овој предлог е најдобар досега, престанете да правите драми и трагедии
СДСМ: Пред нас е предлог со чист македонски јазик, Мицкоски само сака да и наштети на државата и јавно призна дека е против ЕУ
СДСМ: Пред нас е предлог со чист македонски јазик, Мицкоски само сака да и наштети на државата и јавно призна дека е против ЕУ
Десет причини зошто треба да се подржи тнр.Француски предлог на ЕУ за решавање на спорот со Бугарија!
Десет причини зошто треба да се подржи тнр.Француски предлог на ЕУ за решавање на спорот со Бугарија!
(ВИДЕО) АРСОВСКИ: Предлогот не е идеален, ама е подобар од претходниот и ни овозможува да ги почнеме преговорите, битката со Бугарија ќе продолжи
(ВИДЕО) АРСОВСКИ: Предлогот не е идеален, ама е подобар од претходниот и ни овозможува да ги почнеме преговорите, битката со Бугарија ќе продолжи
Партија на пензионери: Треба да се прифати новиот француски предлог
Партија на пензионери: Треба да се прифати новиот француски предлог
МАРИЧИЌ ВО ДОЛГО КИЛОМЕТАРСКО ИНТЕРВЈУ ЗА МИА ВО ДЕТАЛИ ГО ОБЈАСНУВА МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕЛОГ: Со модифицираниот француски предлог го добиваме она за што со години се бориме
МАРИЧИЌ ВО ДОЛГО КИЛОМЕТАРСКО ИНТЕРВЈУ ЗА МИА ВО ДЕТАЛИ ГО ОБЈАСНУВА МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕЛОГ: Со модифицираниот француски предлог го добиваме она за што со години се бориме
Спасовски: Вкупниот криминалитет бележи намалување за 8,31 проценти
Спасовски: Вкупниот криминалитет бележи намалување за 8,31 проценти

БИВШИТЕ ПАРТНЕРИ НА ЏЕЈ ЛО, БЕН АФЛЕК И МАРК ЕНТОНИ: ТАА Е НЕВЕРОЈАТЕН ВОРКОХОЛИК И ПРОФЕСИОНАЛЕЦ, ПРВА ДОАЃА НА РАБОТА А ПОСЛЕДНА СИ ОДИ!

Се чини сите тие успешни филмови, успешни хитови, тој изглед како да има 30 а е над 50 години, дека зад сето тоа не е среќа и подарок од господ туку Џеј Ло се измачила со работа и со посветеност.

Ова го сведочат во неколку интервјуа нејзините екс партнери Марк Ентони и Бен Афлек.

– Таа кога ќе предложи идеја за песна или видео спот, мислиш дека во моментот и паднало на памет, а после дознаваш дека она една недела работела на таа идеја и ги видела сите плусеви и минуси и што може таа идеја да донесе како ефект и затоа е пред сите кога работиме на некој проект, на сите им вели само слушајте ме ќе видите што ќе постигнеме, верувајте ми и во 9 од 10 случаи беше во право за се, таа жена работи од сабајле до вечер, прва доаѓа на работа последна си оди од студио… – коментира Марк Антони кој со неа беше во брак 10 години и имаат две деца заедно.

Бен Афлек пак коментира:

– Пред да ја запознаам мислев дека сум добар рабоник со добра работна етика и посветеност, но после дружењето и живеењето со неа сфатив дека сум речиси и мрзлив аматер па многу украдов од нејзиниот начин на организирање на денот и како се справува со предизвиците и проектите, многу научив од неа.

Целата сторија на овој линк.

loading...

cách tải go88 go88 play fun go88 match

sunwin être sunwin đánh bài Tải Tài Xỉu Sunwin APK IOS Mới Nhất