ЈОВАНОСКИ: ЗА ЕДЕН МАНДАТ ВО ПРИЛЕП СРАБОТИВМЕ ПОВЕЌЕ ОД ТРИ ПОРАНЕШНИ МАНДАТИ НА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ НА ВМРО ДПМНЕ
ЈОВАНОСКИ: ЗА ЕДЕН МАНДАТ ВО ПРИЛЕП СРАБОТИВМЕ ПОВЕЌЕ ОД ТРИ ПОРАНЕШНИ МАНДАТИ НА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ НА ВМРО ДПМНЕ
ЗЛАТКО МАРИН: Привршува хортикултурното уредување на урбаниот парк „9 Мај“, кој почна да се гради по повод на Денот на Европа.
ЗЛАТКО МАРИН: Привршува хортикултурното уредување на урбаниот парк „9 Мај“, кој почна да се гради по повод на Денот на Европа.
(ВИДЕО) Големиот коментатор Атанас Костовски - Таско му се поклони на Гранде Пандев: Ти си тој што остануваш вечно во нашата меморија
(ВИДЕО) Големиот коментатор Атанас Костовски - Таско му се поклони на Гранде Пандев: Ти си тој што остануваш вечно во нашата меморија
(ВИДЕО) КОМЕНТАТОРОТ НА МТВ ГИ ЗАСЕНИ ФУДБАЛЕРИТЕ СО СВОИТЕ ГАФОВИ: ПРАВОСЛАВНИ И ХРИСТИЈАНИ СИТЕ ЗДРУЖЕНИ?!?!
(ВИДЕО) КОМЕНТАТОРОТ НА МТВ ГИ ЗАСЕНИ ФУДБАЛЕРИТЕ СО СВОИТЕ ГАФОВИ: ПРАВОСЛАВНИ И ХРИСТИЈАНИ СИТЕ ЗДРУЖЕНИ?!?!
(ВИДЕО) НУКЛЕАРНА БОМБА НА ШЕФОТ НА ТИРЗ, ДЕСПОТОВСКИ: За 20 години во ТИРЗ се инвестирани 1 милијарда евра, ние ќе го дуплираме тоа до крајот на мандатот на оваа влада!
(ВИДЕО) НУКЛЕАРНА БОМБА НА ШЕФОТ НА ТИРЗ, ДЕСПОТОВСКИ: За 20 години во ТИРЗ се инвестирани 1 милијарда евра, ние ќе го дуплираме тоа до крајот на мандатот на оваа влада!
БРАВО - НОВИ 100 МИЛИОНА ЕВРА ИНЈЕКЦИЈА ЗА МАКЕДОНСКАТА ЕКОНОМИЈА ПОСЛЕ ТЕШКА КРИЗА - МФ, ЕИБ и Развојна банка потпишаа договор за нови 100 милиони евтини кредити за мали и средни фирми
БРАВО - НОВИ 100 МИЛИОНА ЕВРА ИНЈЕКЦИЈА ЗА МАКЕДОНСКАТА ЕКОНОМИЈА ПОСЛЕ ТЕШКА КРИЗА - МФ, ЕИБ и Развојна банка потпишаа договор за нови 100 милиони евтини кредити за мали и средни фирми
КАКОВ ПАЦИЕНТ - ВЕЛЕШАНЕЦ КОЈ 20 ГОДИНИ ЖИВЕЕ ВО КАНАДА КАДЕ ЗЕМА 5000 ДОЛАРИ ПЛАТА МЕСЕЧНО, ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ ЌЕ ПРАВЕЛ БАРИКАДИ ВО ЗЕМЈАВА ЗА ДА ЈА СПАСИ ОД ЕУ И НАТО?!?!
КАКОВ ПАЦИЕНТ - ВЕЛЕШАНЕЦ КОЈ 20 ГОДИНИ ЖИВЕЕ ВО КАНАДА КАДЕ ЗЕМА 5000 ДОЛАРИ ПЛАТА МЕСЕЧНО, ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ ЌЕ ПРАВЕЛ БАРИКАДИ ВО ЗЕМЈАВА ЗА ДА ЈА СПАСИ ОД ЕУ И НАТО?!?!
(ВИДЕО) БРАВО - Почна да се гради булеварот од Пинтија до Драчево, ќе се гради брзо, ќе се градат пешачки и велосипедстки патеки, ќе се става фекална и атмосферска канализација
(ВИДЕО) БРАВО - Почна да се гради булеварот од Пинтија до Драчево, ќе се гради брзо, ќе се градат пешачки и велосипедстки патеки, ќе се става фекална и атмосферска канализација

Fashion Group викенд промоција: Цела нова колекција на супер намалување!

Велат, нема ништо подобро од викенд, но ако тој викенд има промоција, тогаш истиот не може да биде поубав!

Веројатно досега ги одбравте вашите фаворити од новите колекциии на брендовите на Fashion Group, па доколку сè уште ве чекаат во кошничка, она што треба да го знаете е тоа дека само викендов, ќе ги добиете по специјална цена.

Почнувајќи од денес, 06 – ти ноември, па сè до 08 – ми, добивате намалување од -10% на еден и -15% на два или повеќе производи, пресметувајќи го попустот во кошничка.

Колекциите на нашите брендови сезонава се полни со исклучителни парчиња, почнувајќи од материјалите, моделите и секако, неодоливите земјени тонови кои ни се единствено потребни за да уживаме во студената сезона.

Она што е супер кај овие меѓусезонски промоции е тоа што имате можност да си набавите сосема нови и тренди парчиња за сезоната во која уживаме, а сепак, по неодоливи цени.

Сега е вистинско време да вложите и во сите оние класици како џинсот со висок струк, џемперите во кои ќе се топлиме и во најстудените денови, кошулите со кои сакате да оставите впечаток во канцеларија, но и обувките со кои ќе правиме безброј кул комбинации.

Иако се чини дека летните намалувања како штотуку да завршија, сега има нова причина за радост и сосема нови производи што ќе ја одбележат студената и секогаш романтична сезона.

Викендов е совршен и за онлајн нарачка на нова јакна и чизми со кои и оваа зима ќе уживаме во убавините што ни ги нудат планините во зима, но и за елегантно парче чие време допрва ќе дојде.

Фаворитите од новите колекции на брендовите на Fashion Group ги гледате во продолжение, а целата понуда на овој линк https://bit.ly/3508C2r .

loading...

KissAnime gogoanime kissanime: Naruto (https://kissanimeonline.com/m/B6Jd) Episode 220

AniWatch watch anime free: Watch Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (Dub) Episode Preview (https://aniwatch.pro/m/RO3B/ep-1)