НОВ МИЛИОНЕР ВО SPORT LIFE МАЈСТОРИЈА ВО ТЕТОВО СО ПЕТ ПАРА НА ТИКЕТ
НОВ МИЛИОНЕР ВО SPORT LIFE МАЈСТОРИЈА ВО ТЕТОВО СО ПЕТ ПАРА НА ТИКЕТ
ЗАТОА ШТО СИ ЛЕСНА МЕТА - ПЕРО ЛЕСНА МУВА КАТЕГОРИЈА!
ЗАТОА ШТО СИ ЛЕСНА МЕТА - ПЕРО ЛЕСНА МУВА КАТЕГОРИЈА!
(ВИДЕО) ТЕШКИ ВРЕМИЊА ЗА ВМРО: КОГА НОВИНАРИТЕ ГИ КОРИСТИШ КАКО КУРТОНИ, НА КРАЈ САМО УШТЕ ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ ЌЕ ТИ ОСТАНЕ КАКО ВРВНО НОВИНАРСКО АНАЛИТИЧКО ПЕРО!
(ВИДЕО) ТЕШКИ ВРЕМИЊА ЗА ВМРО: КОГА НОВИНАРИТЕ ГИ КОРИСТИШ КАКО КУРТОНИ, НА КРАЈ САМО УШТЕ ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ ЌЕ ТИ ОСТАНЕ КАКО ВРВНО НОВИНАРСКО АНАЛИТИЧКО ПЕРО!
ТОНИ ШАНАЦ ШИРЕШЕ ЛАЖНИ ВЕСТИ НА КУРТОН АЛФА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ, КУРТОНИТЕ БИВИС И БАТХЕД КОИ ГЛУМАТ НОВИНАРИ НЕ ГО СПРЕЧИЈА
ТОНИ ШАНАЦ ШИРЕШЕ ЛАЖНИ ВЕСТИ НА КУРТОН АЛФА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ, КУРТОНИТЕ БИВИС И БАТХЕД КОИ ГЛУМАТ НОВИНАРИ НЕ ГО СПРЕЧИЈА
КРАЛОТ НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ, ГЛОДУРОТ НА КУРТОН АЛФА, МОМИРОВСКИ, СМИСЛИ НОВА НЕВЕРОЈАТНА ФИНТА ЗА ПРОПАГАНДА ПРОТИВ ВЛАДАТА, НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ШТО СМИСЛИЛ!
КРАЛОТ НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ, ГЛОДУРОТ НА КУРТОН АЛФА, МОМИРОВСКИ, СМИСЛИ НОВА НЕВЕРОЈАТНА ФИНТА ЗА ПРОПАГАНДА ПРОТИВ ВЛАДАТА, НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ШТО СМИСЛИЛ!
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕРКОВЦИ - СО ГОДИНИ ШИРАТ НАЦИОНАЛИЗАМ И ИМ ОБЈАВУВААТ ВОЈНА НА СИТЕ, АМА ДЕЦАТА ВО ВОЈНА НЕ ГИ ПУШТАЛЕ
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕРКОВЦИ - СО ГОДИНИ ШИРАТ НАЦИОНАЛИЗАМ И ИМ ОБЈАВУВААТ ВОЈНА НА СИТЕ, АМА ДЕЦАТА ВО ВОЈНА НЕ ГИ ПУШТАЛЕ
ЛДП и ДОМ на локалните избори ќе одат самостојно, без коалиција
ЛДП и ДОМ на локалните избори ќе одат самостојно, без коалиција
Пратеникот Салиу се извини на Фејсбук, го испровоцирале полицајците
Пратеникот Салиу се извини на Фејсбук, го испровоцирале полицајците

Fashion Group викенд промоција: Цела нова колекција на супер намалување!

Велат, нема ништо подобро од викенд, но ако тој викенд има промоција, тогаш истиот не може да биде поубав!

Веројатно досега ги одбравте вашите фаворити од новите колекциии на брендовите на Fashion Group, па доколку сè уште ве чекаат во кошничка, она што треба да го знаете е тоа дека само викендов, ќе ги добиете по специјална цена.

Почнувајќи од денес, 06 – ти ноември, па сè до 08 – ми, добивате намалување од -10% на еден и -15% на два или повеќе производи, пресметувајќи го попустот во кошничка.

Колекциите на нашите брендови сезонава се полни со исклучителни парчиња, почнувајќи од материјалите, моделите и секако, неодоливите земјени тонови кои ни се единствено потребни за да уживаме во студената сезона.

Она што е супер кај овие меѓусезонски промоции е тоа што имате можност да си набавите сосема нови и тренди парчиња за сезоната во која уживаме, а сепак, по неодоливи цени.

Сега е вистинско време да вложите и во сите оние класици како џинсот со висок струк, џемперите во кои ќе се топлиме и во најстудените денови, кошулите со кои сакате да оставите впечаток во канцеларија, но и обувките со кои ќе правиме безброј кул комбинации.

Иако се чини дека летните намалувања како штотуку да завршија, сега има нова причина за радост и сосема нови производи што ќе ја одбележат студената и секогаш романтична сезона.

Викендов е совршен и за онлајн нарачка на нова јакна и чизми со кои и оваа зима ќе уживаме во убавините што ни ги нудат планините во зима, но и за елегантно парче чие време допрва ќе дојде.

Фаворитите од новите колекции на брендовите на Fashion Group ги гледате во продолжение, а целата понуда на овој линк https://bit.ly/3508C2r .

loading...

Watch By the Grace of the Gods (Dub) Episode 11 (https://animeheaven.pro/m/wkvp/ep-11) at website https://animeheaven.pro anime heaven site

The Testament of Sister New Devil (Dub) (https://funimationfree.com/m/B9r1) Episode 12 at Funimation funimation channel