ЗЛАТКО МАРИН: Се радувам што населбата Лисиче, конечно, по 60 години ќе добие сосема нова и современа училишна зграда
ЗЛАТКО МАРИН: Се радувам што населбата Лисиче, конечно, по 60 години ќе добие сосема нова и современа училишна зграда
СУДОТ МУ ЗАПЛЕНИ МИЛИОНИ ЕВРА НА ГРУЈО - Да му се конфискуваат плацевите на Водно, два стана, градежно земјиште во Центар и две градежни парцели во Крушево, бара обвинителството
СУДОТ МУ ЗАПЛЕНИ МИЛИОНИ ЕВРА НА ГРУЈО - Да му се конфискуваат плацевите на Водно, два стана, градежно земјиште во Центар и две градежни парцели во Крушево, бара обвинителството
(ВИДЕО) КРАЛОТ НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ, МОМИРОВСКИ ОД АЛФА МУ ИЗМИСЛИ СКАНДАЛ НА МАРИЧИЌ ВО ТУРЦИЈА, ОД ПРАВДА ДЕМАНТИРААТ - ЧИСТА БЕСРАМНА ЛАГА!
(ВИДЕО) КРАЛОТ НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ, МОМИРОВСКИ ОД АЛФА МУ ИЗМИСЛИ СКАНДАЛ НА МАРИЧИЌ ВО ТУРЦИЈА, ОД ПРАВДА ДЕМАНТИРААТ - ЧИСТА БЕСРАМНА ЛАГА!
МАФИЈАТА ПРЕД КОЛАПС: Обвинителството поднесе обвинение за „Плацовите на Водно“, бара и нов притвор за Камчев
МАФИЈАТА ПРЕД КОЛАПС: Обвинителството поднесе обвинение за „Плацовите на Водно“, бара и нов притвор за Камчев
Од 69-тата седница на Владата: Се формира комитет за продлабочување на соработката меѓу Северна Македонија и Грција
Од 69-тата седница на Владата: Се формира комитет за продлабочување на соработката меѓу Северна Македонија и Грција
ФИЛИПЧЕ НА ДЕНОТ НА МЕДИЦИНСКИТЕ СЕСТРИ: ДОСЕГА ТРИ ПАТИ ГИ ЗГОЛЕМИВМЕ ПЛАТИТЕ НА МЕДИЦИНСКИОТ КАДАР!
ФИЛИПЧЕ НА ДЕНОТ НА МЕДИЦИНСКИТЕ СЕСТРИ: ДОСЕГА ТРИ ПАТИ ГИ ЗГОЛЕМИВМЕ ПЛАТИТЕ НА МЕДИЦИНСКИОТ КАДАР!
БЕКТЕШИ: СИТЕ ФИРМИ КОИ ЌЕ ГО ЗГОЛЕМАТ БРОЈОТ НА ВРАБОТЕНИ ОВАА ГОДИНА МАКАР ЗА 1 ВРАБОТЕН НЕМА ДА ИМААТ ОБВРСКА ДА ГИ ВРАЌААТ ПАРИТЕ КОИ ИМ ГИ ДАВАМЕ КАКО СУБВЕНЦИЈА!
БЕКТЕШИ: СИТЕ ФИРМИ КОИ ЌЕ ГО ЗГОЛЕМАТ БРОЈОТ НА ВРАБОТЕНИ ОВАА ГОДИНА МАКАР ЗА 1 ВРАБОТЕН НЕМА ДА ИМААТ ОБВРСКА ДА ГИ ВРАЌААТ ПАРИТЕ КОИ ИМ ГИ ДАВАМЕ КАКО СУБВЕНЦИЈА!
ВЛАДА: НЕ Е ТОЧНО ДЕКА ЌЕ СЕ ЛЕГАЛИЗИРААТ ДИВОГРАДБИ ВО НАЦИОНАЛНИ ПАРКОВИ И ЗАШТИТЕНИ ПОДРАЧЈА
ВЛАДА: НЕ Е ТОЧНО ДЕКА ЌЕ СЕ ЛЕГАЛИЗИРААТ ДИВОГРАДБИ ВО НАЦИОНАЛНИ ПАРКОВИ И ЗАШТИТЕНИ ПОДРАЧЈА

КОУЗОН: ЛЕТНА СТУДЕНТСКА РАБОТА ВО АМЕРИКА И ГЕРМАНИЈА, ВРЕМЕ Е ДА СЕ ПРИЈАВИТЕ И АПЛИЦИРАТЕ ЗА НАЈДОБРИТЕ РАБОТНИ ПРОГРАМИ ЗА СТУДЕНТИ НАШАТА КАНЦЕЛРИЈА ВО СКОПЈЕ ЌЕ БИДЕ ОТВОРЕНА ЗА ВАС НА 16-17 ФЕВРУАРИ 2021

Почитувани Студенти

ℹ️ СЛОБОДНО И БЕЗ НАЈАВИ – Ве каниме да дојдете во нашата канцеларија на Бул.Св. Климент Охридски 58 ,и тоа во вторник и среда на 16 и 17-ти Февруари од 11 до 16 часот .
За студентите од Источна Македонија, отворена ќе биде канцеларијата во Штип , која се наоѓа на Ул. Ванчо Прќе бб ( во центарот на Штип – тел за контакт 078 45 44 23 )
ℹ️ За овие лични средби ( како и предходно ) од наша страна ќе бидат испочитувани сите здравствени протоколи.
ℹ️ ЕДНОСТАВНО И БРЗО – ЗА ДА АПЛИЦИРАТЕ – треба да пополните апликација и да ни донесете потврда за редовен студент .( ова важи за двете програми за Америка и Германија )
За оние кои не се од Скопје или времено се во друг град од Македонија, останува можноста за ОНЛИНЕ комуникација со нас ( доволно е да се испрати само е-маил со барање за разговор или добивање на информација [email protected] )
🇲🇰 АМЕРИКА ВЕ ЧЕКА ВО ЛЕТО 2021.
🇺🇸 AMERICA IS WAITING FOR YOU IN SUMMER 2021.
🇩🇪 DEUTSCHLAND WARTET IM SOMMER 2021 AUF SIE.

📩 За повеќе информации , слободно контактирајте не на [email protected] или за Скопје 078 45 44 26 и Штип на 078 45 44 23 .

Со почит
КОУЗОН студентски сервис Македонија

loading...

AnimeHeaven animehaven: Boruto: Naruto Next Generations (Dub) (https://animeheaven.pro/m/EW6q) Episode 105

AnimeDao fairy tail animedao: Watch SK8 the Infinity Episode 2 (https://animedao.nl/m/Q052/ep-2)