СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
Шекеринска: За Рамковниот договор имаше многу скепса, но создаде клима на заедништво
Шекеринска: За Рамковниот договор имаше многу скепса, но создаде клима на заедништво

НА РАБОТА ВО АНГЛИЈА – само со КОУЗОН СРЕЌЕН ПАТ – ЛЕСНА РАБОТА и ДОБРА ЗАРАБОТКА

[email protected]

Ако за многумина е СОН , за нашите АПЛИКАНТИ Е ВЕЌЕ РЕАЛНОСТ.
ДОБИЈА РАБОТНИ ВИЗИ ЗА АНГЛИЈА, се подготвија и ЗАМИНАА НА РАБОТА во АНГЛИЈА.
Првата група на апликанти за сезонска работа во Англија во секторот земјоделие од денес е веќе го Англија.
Низ многу брз процес на регрутација и аплицирање за Англиска работна Т5 виза , успеавме за 20тина дена да ги организираме и испратиме за Лондон.
Нивниот престој е определен на 6 работни месеци.

Ќе работат во две големи земјоделски фарми :
Welcome to Starkeys Fruit! (starkeysfruitfarm.co.uk)
https://www.facebook.com/fountainplantsboston/

Деновиве очекуваме да замине втората група на Македонски граѓани за Лондон ( вкупно уште 28 лица ).
Во процес на добивање на Англиска Т5 работна виза се нови 45 апликанти.
РАБОТА ИМА ЗА СЕКОЈ КОЈ САКА ДА РАБОТИ во областа на земјоделието.
П
роцесот на аплицирање е едноставен , не се бара познавање на АНГЛИСКИ ЈАЗИК и претходно работно искуство. Доволно е да имате само желба за работа во овој сектор , да ги прифатите условите за аплицирање и работа и да се СПРЕМИТЕ ЗА БРЗО ЗАМИНУВАЊЕ ЗА АНГЛИЈА.

За повеќе информации , слободно јавете ни се на 078 45 44 26 или пратете ни е-маил на [email protected]

loading...

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Sakura Wars: The Gorgeous Blooming Cherry Blossoms Episode 6

Watch anime online for free at ANIMEFLIX watch anime dub. Engaged to the Unidentified (https://animeflix.nl/m/zLL8) Episode 12

https://4anime.biz boku no hero academia 4anime. Kingdom (Dub) (https://4anime.biz/m/VMpP) Episode 38

KissAnime Rapidapi: https://rapidapi.com/user/kissanimemx