НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска

(ВИДЕО) ПОГЛЕДНЕТЕ КОЛКУ УМЕШНО И СТРАТЕШКИ ВИТАНОВ ГИ МАНИПУЛИРА СВОИТЕ ИДНИ ЖРТВИ ВО ПИРАМИДАТА ЛАЈКОНЕТ

Навистина е неверојатен, многу вешт и расипан манипулатор!

Ако внимателно го изгледате видеото ќе видите неколку финти со кои ги работи идните жртви буквално им го пере мозокот додека ги гледа во очите, емоционаално удара на ницните слабости и проблеми и им вели следново:

– вие имате како луѓе многу маани, затоа не му барајте на Лајконет маани, тоа е срамота?!?!

– во овој бизнис влегувате без голема почетна инвестиција, (иако во суштина ова е лага, се бара унапред да купите облаци и разни членства на елитни клубови кои чинат од 200 па се до 50 000 евра) и затоа е срамота да барате голема заработка, срамота е, некој ви дал шанса да бидете дел од нешто големо, а вие барате брза и голема заработка?!?!?! Иако токму тоа е главната понуда на пирамидата, брза и голема заработка, но он вака ве спрема за реалноста а тоа е дека пари назад тешко дека ќе видите, ви прави она што американците го викаат МАЈНД ФАК или народот кај нас што вика ве онади во здрав мозок!

– немој да бидете опседнати со ЗАВИДЛАК ако вие не правите пари а ние што сме неколку на врвот на пирамидата правиме големи пари па да се буните за тоа, помирете се со тоа, не бидете завидливи, тоа е грев?!?!

loading...

ANIMEFLIX: Xie Wang Zhui Qi Zhi Yishi Qingcheng anime episode 12 online free at https://animeflix.nl animeflix my hero

Tong Ling Fei (https://kissanime.mx/m/2gOB) Episode 16

Watch Pretty Cure (Dub) Episode 49

Locke the Superman: Lord Leon Episode 3

Gitlab: https://gitlab.com/gogoanimebe

Comicvine gamespot: https://comicvine.gamespot.com/profile/gogoanimelol/about-me/