БОМБА НА МЕРСЕЛ БИЉАЛИ: ВМРО ја прави третата стратешка грешка!?
БОМБА НА МЕРСЕЛ БИЉАЛИ: ВМРО ја прави третата стратешка грешка!?
Авиони од Русија попладнево ќе ги однесат протераните 70 дипломати од Софија
Авиони од Русија попладнево ќе ги однесат протераните 70 дипломати од Софија
(ВИДЕО) ПОЧНА СЕДНИЦАТА НА СОВЕТОТ ЗА БЕЗБЕДНОСТ, ПРИСУТЕН ЦЕЛИОТ ДРЖАВЕН ВРВ, ЌЕ СЕ РАЗГОВАРА ЗА МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕДЛОГ
(ВИДЕО) ПОЧНА СЕДНИЦАТА НА СОВЕТОТ ЗА БЕЗБЕДНОСТ, ПРИСУТЕН ЦЕЛИОТ ДРЖАВЕН ВРВ, ЌЕ СЕ РАЗГОВАРА ЗА МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕДЛОГ
Пронајдено телото на момчето кое се удави во Беровско Езеро
Пронајдено телото на момчето кое се удави во Беровско Езеро
СПАСОВ: Францускиот предлог сепак е добар и треба да го прифатиме, ВМРО ДПМНЕ си најдоа нова ТИРАНСКА ПЛАТФОРМА за да го плашат народот
СПАСОВ: Францускиот предлог сепак е добар и треба да го прифатиме, ВМРО ДПМНЕ си најдоа нова ТИРАНСКА ПЛАТФОРМА за да го плашат народот
СДСМ: Мицкоски и Левица се анти НАТО и анти ЕУ коалиција
СДСМ: Мицкоски и Левица се анти НАТО и анти ЕУ коалиција
Тринаесет повредени во сообраќајка на патот Струмица – Валандово – меѓу повредените и шестгодишно дете
Тринаесет повредени во сообраќајка на патот Струмица – Валандово – меѓу повредените и шестгодишно дете
Демократски Сојуз повика да не се потпишува протоколот, ЛДП и ДОМ се уште градат став за модифицираниот „француски предлог“
Демократски Сојуз повика да не се потпишува протоколот, ЛДП и ДОМ се уште градат став за модифицираниот „француски предлог“

БЕСПЛАТЕН СОВЕТ ДО ВМРО ДПМНЕ: АМАН ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГИ ОБВИНУВАТЕ ЗАЕВИ ЗА СЕ ЛОШО ШТО СЕ СЛУЧУВА ВО СТРУМИЦА, ВЕЌЕ СТАНУВАТЕ СМЕШНИ, ПОЧНУВАМЕ ДА ВЕ ЖАЛИМЕ, ДАЈ МАЛЦЕ СРЕДЕТЕ СЕ!

Секој што ќе се сопне и ќе ја скрши главата во Струмица, некако според ВМРО ДПМНЕ Заеви стојат позади тоа.

Секој пожар, секој криминал, секоја тепачка, секој инцидент, секој скандал во Струмица некако според ВМРО ДПМНЕ е поврзано со Заеви и тоа веќе станува смешно.

На моменти ВМРО ДПМНЕ заличува некаква детска инфантилна дружина која глуми политичка партија, почнувам на моменти да ги жалам што не е ок во политичката битка, апелирам до нив да се средат за работава пак да ми биде интересна, сакам непријателот да го респектирам и мразам а не да го сожалувам. Тогаш мојата работа станува неподнослива, почнува совест да ме јаде.

Затоа молба до ВМРО ДПМНЕ, дај средете се малце, не мора да правите прес после секоја сообраќајка, грабеж, пожар, кафанска тепачка во Струмица, знам дека сакате и сте желни за политички поени, но некогаш кога ќе се претера во се има контра ефект, мислете малце на тоа, не бидете до толку глупи и политички анти таленти аман заман…

loading...

làm đại lý go88 hack go88 go88 app store

sunwin ông đồ hướng dẫn rút tiền sunwin tải game sunwin apk