Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем

ДАЛИ МИ СЕ ПРИЧИНУВА ИЛИ ВМРО ДПМНЕ ПАК ГО БРАНИ САШО МИЈАЛКОВ ОТКАКО ПЛУКАШЕ ПО НЕГО ИЗМИНАТИВЕ 2-3 ГОДИНИ?!?!

Пишува Саше Ивановски Политико

Абе дечки само мене ли ми се причинува или машинеријата на ВМРО ДПМНЕ рипна да го брани Сашо Мијалков?!

Откако 2-3 години фрлаа со дрва и камења по него, сега одеднаш познатите куртончиња на вмро и мафијата се пуштија во прогон на Маричиќ и во одбрана на судиите што го пуштија на слобода?!?!

Што бидна со приказните дека Сашо е човек на Заев?!?! Дека е предавник?!?!

Изгледа Сашо Мијалков пак се помирил со Мицковски, дал некое милионче можеби за да чури оџакот на белата палата, затоа што тоа е скапа зграда за одржавање, не може се сам на свој грб да носи Митко Јанчев…

Чуден ПР потег на ВМРО ДПМНЕ и тоа изненада, не очекуававме вака да одиграат не фатија на препад, чудни се потезите на ВМРО, дават жбигавац за лево а вртат десно, човек тешко може да ги следи кај тераат…

Како и да е, старата коалиција Сашо Грујо Камчев Мицко е пак во игра и тоа ќе им биде судбина, заедно ќе се борат во калта, така им било судено, наше е да не им дадеме можност да избегаат од правдата!

МОРА ДА ИМА ПРАВДА!

МАФИЈА НА РОБИЈА!

loading...

anime online. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Hunter x Hunter (2011) (Dub)

AnimeHeaven Attack on Titan Season 3

anime heaven au AnimeHeaven Horimiya

AnimeHeaven Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

AnimeHeaven Dragon Ball (Dub)